Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

d0rEsC aDmiN

In jos 
AutorMesaj
pIcI. &a
Vizitator

MesajSubiect: d0rEsC aDmiN   Lun Mai 04, 2009 8:01 pm

Nick: pIcI.
Ip-ul dumneavostra: 89.46.143.201
Id-ul de mess: sexyboy_pitycutzu
Varsta: 14
Orele de cs pe Server(cate): multe Smile
In Jurul caror ore joci pe Sv: jOc cs,dupa ce vin de la scoLL,pana seara Razz
Experienta ta de joc: 4 ani
Cat de repede observi un codat?:se omberva,fragurile shi killurile,banip...eX:habar nam de cs,kodat infect Smile
Ai jucat vreodata cu cod?: am jucat cu cod odata de la un pretin cu numele meu,dar pe pc meu numi merg,shi nas incerca:)
Cat la suta esti capabil de admin?: vreo 100,am avut shi io sv,adminmod,stiu fb comenzile
Daca ai fi Admin ce ai face?: as respecta regulile unui admin....si as incerca sa prind codatii
In Calitate de Admin ce ai face mai mult?....ai juca s-au ai sta spectator sa vezi de Playeri: poi joc si daca mi se pare suspect ma pun spectator sa vad de el
Sus In jos
hhh
Moderator

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 12/04/2009
Localizare : Undeva in Transilvania

MesajSubiect: Re: d0rEsC aDmiN   Lun Mai 04, 2009 9:23 pm

In primul rand codatii nu se observa dupa fraguri si kill-uri, acum mai nou joaca si incepatori cu coade si habar nu au sa se ascunda cat de cat. In al doilea rand spui ca coadele nu merg pe PC-ul tau si ca n-ai incerca. Tu de unde stii ca nu merg coadele pe PC-ul tau daca nu le-ai incercat? Mnoa la faza asta ne-ai mintit si dupa cate am inteles ai fost prins si codat de mai multe ori de catre comaNdo si aVaTaR. Raspunsul e nu la cererea de admin. Topic inchis.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

d0rEsC aDmiN
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Admin-
Mergi direct la: