Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

va rog scoatetimi banu ca am luat pe nedrept

In jos 
AutorMesaj
heureux
Vizitator

MesajSubiect: va rog scoatetimi banu ca am luat pe nedrept   Dum Mai 03, 2009 1:06 am

va rog sa-mi scoateti banu ca ca nu am jucat cu cod si am luat ban cand nu eram pe server mam jucat seara si a doua zi nu mai puteam sa intru pe server ca aveam ban va rog frumos. IP 93.114.200.155 va rog
Sus In jos
IDM
Moderator

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 16/04/2009

MesajSubiect: Re: va rog scoatetimi banu ca am luat pe nedrept   Mier Mai 06, 2009 3:13 am

heureux a scris:
va rog sa-mi scoateti banu ca ca nu am jucat cu cod si am luat ban cand nu eram pe server mam jucat seara si a doua zi nu mai puteam sa intru pe server ca aveam ban va rog frumos. IP 93.114.200.155 va rog

Ban scos,deocamdata...daca nu ne spune vreun admin motivul pt ce ai primit. Rolling Eyes
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Blaj

MesajSubiect: rtttttttttttttttttttt   Mier Mai 06, 2009 4:10 am

heureux a scris:

Da numele pe ce nume ai luat ban si anumite detali jucatori care au fost pe server banul iti ramane pana dai niste explicatii mai clare (jucatorii care au fost pe server admini ce nick aveai,la ce ora ai luat ban) sa nu caut eu prin carnetelele mele ca asta e ban dat de mai multa vreme.Apropo baga id oniga_mariusica84 si vb pe meess dar dupa psotul care-l lasi aici
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: va rog scoatetimi banu ca am luat pe nedrept   

Sus In jos

va rog scoatetimi banu ca am luat pe nedrept
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Unban-
Mergi direct la: