Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Admin Sanctionat

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 34
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Admin Sanctionat   Sam Apr 11, 2009 9:42 am

Adminul Dragos wars A fost Sanctionat(ia fost luat adminul),
Motivul:-A scos Banuri unor codati,deci...Va zic inca o data NU MAI SCOATETI BANURI
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
IDM
Moderator

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 16/04/2009

MesajSubiect: hehe   Vin Mai 15, 2009 2:56 am

Adminul "extazi" sanctionat...pt guritza mare (spurcata ) si nepasare in privinta serverului Mad Crying or Very sad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
SoL0

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/04/2009
Localizare : BLAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

MesajSubiect: Re: Admin Sanctionat   Vin Mai 15, 2009 10:10 pm

nepasare in privinta sv uitate la banuri si la cat am jucat in top...da oricum nu conteaza GG.<3 Ramona
Sus In jos
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 34
Localizare : Blaj

MesajSubiect: hmmmmmmmmmm   Sam Mai 16, 2009 7:09 am

Nepasare de server este concluzia facuta din vorbele zise de tine,unul dintre motivele pentru sanctiune,al doilea este ca vb prea urat cu playeri desi eu unu ii consider ratati pe unii dintre ei dar mai sunt si vb urate pe care le adresezi adminilor care de fapt tu nu-i sti ca-s admini. Si eu ce sa zic... imi pare rau de tine te-am urmarit team lasat , dar daca tu zici ca-ti e tot una asta este...Ca admin in legatura cu codatii nici o plangere dar ca admin in legatura cu anturajul tau pe server (.......n).eu unu sper sa-ti mai revi la normal si nu tio zic din nume de rau...doar ma sti.O zi buna si apropo mersi...de casa de...numa bine Extazi
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
IDM
Moderator

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 16/04/2009

MesajSubiect: mda   Dum Mai 17, 2009 4:09 am

Deci...baiete, cand am zis nepasare in privinta serverului sti f bine la ce m-am referit..oricum "tie ti tot una si fara admin,ca oricum nu mai prea joci" si lasa-ma cu activitatea ta de pe forum...vii sa imi arati 10 ip-uri dinamice si esti sef...poate imi dau si eu un pic de interes sa adaug acolo vreo 20 de ip-uri printre care si al tau..dar nu am motiv, stai relax..."guritza spurcata" sti deasemenea la ce se refera, la limbajul tau de pe server, ca daca era altceva te cautam si discutam altfel...si in privinta limbajului, odata cu expresiile tale folosite impotriva jucatorilor,automat ii provoci sa "faca" si ei ca tine si cum u ai acces ca esti smecher o sa ti sa ii arati aia..printr-un kick/tempban/etc...in fine chestia care vroiam sa ti-o zic e ca adminul trebe sa fie "exemplu" pentru ceilalti jucatori..gl hf cheers

PS: Si nu pomeni alte nume pe aici...care nu au nici cea mai mica legatura cu cs-ul...amice Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Admin Sanctionat   

Sus In jos

Admin Sanctionat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Sanctiuni ale Adminilor-
Mergi direct la: