Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

cerere unban

In jos 
AutorMesaj
Leito

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 25

MesajSubiect: cerere unban   Mier Apr 29, 2009 2:56 am

ce se mai intampla cu cererea mea de unban ???
numele cu care am luat ban : Leito
ip : 89.46.136.84
adminul care mi-a dat ban : yeye
de aproximativ 3 saptamani !!!
consider ca a fost un ban ilegal !!! nu mi-a facut poze.....si mi-a dat banul direct...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
se poate face ceva in privinta lui ???? Crying or Very sad
rog un admin daca se poate sa mi-l scoata daca se poate !!! Smile Smile Smile
ms anticipat Wink Wink Wink

cu respect
Leito
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
yeye

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28
Localizare : blaj..deocamdata

MesajSubiect: reeeeeeeeeeeee   Mier Apr 29, 2009 4:17 pm

io nu ti-am dat ban ''ilegal'' .. nu ma mai acuza pe nedrept.. daca ti-am dat ban aveai cod.. ti-am explicat dincolo
daca iti dadeam ban pe nedrept io is de parere ca faceai atunci gura nu stateai atata timp sa zici ceva ... deci minti fara nerusinare...
cu respect ma minti in fata..
Sus In jos
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Varsta : 34
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Raspuns final   Joi Apr 30, 2009 4:55 am

Leito eu unul ma duc pe mana lui yeye are dreptate n-am ce zice de 3 saptamani teai trezit si tu... ceva nu-mi miroase a bine aici Banul 89.46.136.84 Ramane Subiect inchis
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
Leito

MesajSubiect: X(X(X(   Vin Mai 01, 2009 8:38 am

deci tot eu mint........ cand ti-am cerut idul de mess sa vb de ban dc nu mi l-ai dat pe al tau??? dc mi-ai zis idul lui frateto? tot eu mint pana la urama asai???
Sus In jos
yeye

MesajSubiect: reeeeeeeee   Sam Mai 02, 2009 2:21 pm

cum adica ti-am dat id lu bobo ? cand la toti de pe server le dau id meu propriu si personal ... poti vb cu toti pe care le-am facut poze sa vezi k io dau un singur id pe server .. al meu ,nici macar nu mi-am facut altu pt cs ... pt ca daca sunt probleme sau ceva pe ala ma pot gasi mai tot timpu ...
da no dupa cum zici u ti-am dat id lu bobo .... bn de ce nu mi-ai trimis pozele pe ala ?? din moment ce ti-am dat un id ti-am facut poze... si sa zicem k printr-o absurditate ti l-am dat pe al lui fratemio ... ti l-am dat cu un motiv sa-mi trimiti poze... alt motiv nu as avea... si u zici in cererea ta k nu ti-am facut poze si ti-am dat ban pe nedrept .... bv tocmai ti-ai dat cu firma in cap lol!
Sus In jos
Leito

MesajSubiect: X(X(X(   Sam Mai 02, 2009 5:07 pm

lol! lol! lol! nu mie mi-ai dat idul !!! ti l-a cerut un prieten !!! mie mi-ai dat ban si eu nu ti-am mai putut cere idul !!! si i-am zis la un pr sa intre in cs si sa iti ceara idul pt mine !!! si u ii l-ai dat pe a lu frateto !!! eu am vrut sa stiu doar dc mi-ai dat ban !!! si u nici macar atata bun simt sa ai sa-mi dai idul tau ca mi l-ai dat pe a lu frateto

lol! lol! lol!
Sus In jos
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Varsta : 34
Localizare : Blaj

MesajSubiect: pentru leito   Sam Mai 02, 2009 5:26 pm

cei aici leito frate am zis Subiect Inchis banul Ramane,ce-s cu vorbele astea nici atat bun simt daca te uiti la banurile date de yeye ais a vezi ca nu a dat ban deageaba tu zici ca ai luat ban de 3 saptamani imi vi acuma cu scosul tau de ban hai lasama mai sunt admini si id meu apare pe server puteai sa-l bagia tunci un post si9 ai ban si pe forum nu mai repet Subiect inchis banul ramane
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
yeye

MesajSubiect: :)))))))))   Sam Mai 02, 2009 10:37 pm

scz diaboliq da trebe sa ii raspund...pai mey baiatu daca nu u mi-ai cerut id de ce ai scris acolo ca u mi l-ai cerut ? io pe server nu dau id daca mi-l cere careva ... decat daca i-am facut poze si trebe sa mi le trimita ... si in plus de mi l-a cerut unu asa la intamplare care-i baiu ca i l-am dat pe al lu fratemio ??daca ti-am dat ban ti-am zis sigur motivu ... ban aiurea chiar nu dau ... ms diaboliq Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: cerere unban   

Sus In jos

cerere unban
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Unban-
Mergi direct la: