Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

unban :):):)

In jos 
AutorMesaj
Leito

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 25

MesajSubiect: unban :):):)   Mar Apr 28, 2009 10:39 pm

am primit ban ilegal...asa consider eu !!!
yeye mi dat ban fara sa-mi faca poza.....mi-a dat ban pe nedrept..... Crying or Very sad
rog un admin sa-mi scoata banul ...... si as vrea daca se poate cand imi mai da cineva ban sa imi faca poza.....
ip : 89.46.136.84

cu respect
Leito Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Rasapuns leito   Mar Apr 28, 2009 11:05 pm

Ba frate si tu vi cu banuri de acuma un an lasa cum trebe postul pe ce nume ai luat ban cand ai luat ban....la yeye nu vad nici un ban postat cu ipul asta 89.46.136.84 care fiind al tau.si yeye daca sti ceva de banul astuia lasa un post si Leito yeye are acces de poze nuam de ceva vreme 1 luna daca nu am insel si nu n-are nici o reclamatie pana acuma si eu unu consider ca stie sa deie ban nu-l da aiurea asteptam raspunsul ei si un post mai concret deal tau
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
Leito

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 25

MesajSubiect: :(:(:(   Mar Apr 28, 2009 11:08 pm

nume: Leito
ip: 89.46.136.84
si banul nu e luat acum un an !!! mi la dat de aproximativ 3 saptamani !!! SmileSmileSmile
Sus In jos
yeye

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28
Localizare : blaj..deocamdata

MesajSubiect: reeeeeeeeeeeee   Mier Apr 29, 2009 4:12 pm

daca nu e postat banu nu ti l-am dat io...de 3 saptamani u stai si te uiti la cs cum ai ban si acum te trezesti k io ti-am dat ban ?? In plus io nu dau ban fara sa fac poze... Daca chiar io ti-am dat ban inseamna ca ti-am cerut pozele si u ai iesit de pe server si nu mi le-ai dat .. io nu mai tin minte de 3 saptamani ce ban am dat ... dar cum aveam admin mare sa pot face poze nu exista nici un jucator care poate sustine ca i-am dat ban fara sa-i fac poze...Ban pe nedrept nu dau .. forumu e facut de cateva saptamani bune ..deci banu daca ti l-am dat io aparea la postari ban...nu e.. daca ti-am dat aveai cod..si nu mi-ai trimis pozele,sau m-ai injurat si primeai ban pe 2 zile sau depinde de insulta...asta in cazul in care ti l-am dat io...
Sus In jos
hhh
Moderator

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 12/04/2009
Localizare : Undeva in Transilvania

MesajSubiect: Re: unban :):):)   Lun Mai 04, 2009 9:40 pm

Topic inchis si nu mai faceti sute de topicuri cu aceleasi mesaje.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: unban :):):)   

Sus In jos

unban :):):)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Unban-
Mergi direct la: