Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

adminu` codat

In jos 
AutorMesaj
ho$t*

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 15/04/2009

MesajSubiect: adminu` codat   Dum Apr 26, 2009 12:34 am

diaboliq...in data de 25.04.2009 pe harta de_airstrip adminul pUstiul avea cod...speed,va rog sa faceti ceva in leg cu asta
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
XP
Administrator

Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Re: adminu` codat   Dum Apr 26, 2009 1:08 am

ai demo ? cyclops
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
hhh
Moderator

Numarul mesajelor : 34
Localizare : Undeva in Transilvania

MesajSubiect: Re: adminu` codat   Dum Apr 26, 2009 4:52 am

deci si aici lol! . daca pustiu avea cod mai ales pe calc meu eu imi dau in cap cu toporu Smile). mai invatati cs si nu mai comentati atat. macar faceti demo Razz. (am explicat dincolo cum a ajuns varu la admin:)))
Sus In jos
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 33

MesajSubiect: pentru hhh   Dum Apr 26, 2009 6:07 am

Cum sa sa joace de la tine?...Si din cate stiu eu numele ala a fost prins cu cod tu zici ca e varul tau....ai fost plecat,reclamatiile nu au fost postate pe forum eu am fost ieri plecat ca au venit parinti mei si eram pe laptopul lui tata primeam masuri la greu despre asta ca pustiu e codat si are admin si nu doar de la playeri ci si de la admini...(nu am nevoie de demo la tema asta)Prin urmare...inteleg ca nu ai fost acasa dar ce cauta varuto "un codat" postat si la cereri banare playeri sa joace de la tine...Sti ca n-am nimic cu nimeni si-mi fac doar treaba si o fac in asa fel in cazul tau sa nu mai poti juca decat tu de pe pc tau cat despre varul tau,n-am ce face sa vina in vizita,dar sa joace de la el de acasa si daca are ip dinamic sfatuieste-l sa nu mai joace cu cod oricum o sa fie banat de fiecare data cand fa fi vazut pe server. O sa fi contactat in legatura cu adminul si schimbarile lui, iar dupa asta de se mai intampla stii urmarile(n-o lua in nume de rau)
Sus In jos
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 33

MesajSubiect: pentru ho$t   Dum Apr 26, 2009 6:17 am

Despre tine ce sa zic Ho$t, tu faci post care esti la fel ca si pustiu,si tu ai fost prins cu cod de mai multe ori tot ip dinamic ai si tu.Invatati fratilor sa fiti corecti si sa jucati corect nu mai fiti sparti.Aveti voi ip dinamic dar daca continua Serverul sa se umple de banuri de ip-uri dinamice am sa banez clasa de ipuri,Va Sfatuiesc Sa Va Vedeti De Treaba Daca Vreti Sa Mai Jucati Pe Blaj
Sus In jos
hhh
Moderator

Numarul mesajelor : 34
Localizare : Undeva in Transilvania

MesajSubiect: Re: adminu` codat   Lun Apr 27, 2009 4:08 pm

Da stiu ca a jucat codat cu theboss ca mi-a marturisit chiar el. Am fost la el acasa ieri si le-am si vazut coadele. Oricum tot Cergaul are coade, chiar el mi-a zis si am prins ieri o groaza inainte sa plec. In legatura cu adminul i-am zis si la IDM ca o sa mai vina varul pe la mine in vizita ca ii place sa joace de aici. Am sa rezolv cu IDM Razz. Si codat de aici nu a jucat pt ca nu am asa ceva in calculator. Va respect si va salut.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: adminu` codat   

Sus In jos

adminu` codat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Reclamatii Admini !-
Mergi direct la: