Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Avertizment Pentru Admini

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 34
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Avertizment Pentru Admini   Sam Apr 11, 2009 9:32 am

Adminii Care Vor Mai Scoate Banurile Vor fi Sanctionati(Pierdeti Adminul),Sunt cu ochii Shocked pe voi
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
K3nzo

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 27
Localizare : Tarnaveni

MesajSubiect: ciao   Mier Apr 15, 2009 1:15 am

azi am jucat pe server si adminul cu numele de Sol0 mi-a dat ban fara sa faca poze...in fine ...si mai tarziu dupa ce am intrat era el cu inca un jucator si mi-a dat kick pt a se juca numa ei 2 !!! eu joc cu numele ARMANI...si zice ca ma prins codat pe server...cnd de foarte multe cnd am intrat am vazut mai multi jucatori cu numele meu.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
hhh
Moderator

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 12/04/2009
Localizare : Undeva in Transilvania

MesajSubiect: Re: Avertizment Pentru Admini   Mier Apr 15, 2009 1:20 am

K3nzo a scris:
azi am jucat pe server si adminul cu numele de Sol0 mi-a dat ban fara sa faca poze...in fine ...si mai tarziu dupa ce am intrat era el cu inca un jucator si mi-a dat kick pt a se juca numa ei 2 !!! eu joc cu numele ARMANI...si zice ca ma prins codat pe server...cnd de foarte multe cnd am intrat am vazut mai multi jucatori cu numele meu.

Asta trebuia sa o scrii la unban si intradevar asa e, daca te uiti mai bine la postare banip de solo o sa vezi ca le-am zis. Acu asteptam sa vedem ce hotareste maestru Mariusica:>
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 34
Localizare : Blaj

MesajSubiect: e Reclamatie   Mier Apr 15, 2009 1:31 am

E bine Scris deoarece kenzo nu mai are ban si banul i sa scos si banuiesc ca de yeye dupa ce ia postat la solo deci a scris bine ce a scris si unde a scris si intradevar kenzo banul ti sa dat din neatentie si am si eu o rugaminte pentru tine ieri team prins ca injurai de mama focului si tiam si axplicat cum sta streaba cu numele dar continuai sa comentezi "ca ce eu sunt de vina si bla bla" si ai luat ban pana la urma vreo 30 de minute sau mai putin... Ce-ar fi sa-ti shimbi tu numele daca vezi ca sunt probleme cu nickul si cum zicea hhh uitate la postare ban de solo de ce ai luat ban .Daca vrei ma asculti daca nu problema ta poate te mai trezesti cu un ban lol! .si sa nu uit am primit si demouri cu nickul armani si ce sa fac sa te banez esti tu ala cu cod sau nu...Deci te sfatuiesc joaca cu nickul care te stie lumea "K3nzo"
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Avertizment Pentru Admini   

Sus In jos

Avertizment Pentru Admini
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cod HTML pentru Flashscore

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Reclamatii Admini !-
Mergi direct la: