Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

unban mieee

In jos 
AutorMesaj
bel
Vizitator

MesajSubiect: unban mieee   Sam Apr 18, 2009 5:48 pm

...sa sti ca de 1000 de ori e mai bun fbh decat blajul...dar oricum...domnule...nu ma intereseaza daca ai incredere in mine...ca oricum chear nu am coade in pc....poti verificha...si sa sti ca mi-ai dat ban pt ca juca altcnv de la pc shi nu ma int. daca avea cod pt. ca eu stiu ca nu am fol. coade pe cs...asa ca putsin imi pasa daca ai incredere in mine...DAR am ziso si o zic: aia care au fol. cod nu au dreptul la o cerere?sau cum?ai facut cererea pt unban numai pt. cei care au injurat?...sau trebuie sa il faci pe admin sa capethe incredere in tine...infine...daca uh crezi ca asa se procedeaza...asta e;)mai sunt servere...pe care pot jucha...dar iti repet ca eu nu am fol. cod pe CS ...api nuj...poate o fost varumeu///da nu mai cont:-j...dar uh nu trebuia sa procedezi asa...cand ai vazut ca e acelasi ip...sa imi dai ban...ca am fost avut cod mai demult...trebuia sa imi faci poze sa vezi daca jokh corekt...
Sus In jos
SoL0

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/04/2009
Localizare : BLAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

MesajSubiect: Re: unban mieee   Sam Apr 18, 2009 5:57 pm

Mai bun fbh:-?akolo joca cei mai ratatti admini pe care am putut sai vad in viatza mea...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Ce bine ca n-am citit inainte postul tau   Sam Apr 18, 2009 6:51 pm

gaby_shreck: sal
gaby_shreck: eu sunt bel
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: sal
gaby_shreck: marius
gaby_shreck: eu sunt bel de pe forum///
gaby_shreck: dar auzi
gaby_shreck: de sarbatori...fa shi uh o fapta buna...ca uite...iti promit ca daca ma mai prinzi cu cod pe blaj sa imi dai ban pentru totdeauna
gaby_shreck: de pasti...
gaby_shreck: fa shi uh o fapta buna
gaby_shreck: sincer...
gaby_shreck: nu am mai vazut admini mai corektsi ca pe blaj
gaby_shreck: si e cel mai bun server

gaby_shreck: daca faci o fapta buna ...de paste.///
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: pana la urma tot cum zic eu e ha in concluzie ai jucat codat
gaby_shreck: am recunoscut tot
gaby_shreck: ok?
gaby_shreck: dar fa o fapta buna...de pasty te rog eudaca ma mai prinzi cu cod...uite...pe onoarea mea...ca nu mai folosesc cod.
gaby_shreck: daca ma mai prinzi
gaby_shreck: BAN pt totdeauna
gaby_shreck:
gaby_shreck: te rog
gaby_shreck: fa o fapta buna
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: da ce am postat eu acolo ?de ce nu vreau sa-ti scot banul nu te-ai uitat?
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: tiam zis ca n-am incredere daca aveai onoare nu minteai frate
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: si eu cand am liniste de paste
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: iti afc un print screen la ce am eu pe destock acuma
gaby_shreck:
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: cati au intrat pe mine?
gaby_shreck: multi...
gaby_shreck: pentru ca esti cel mai corect
gaby_shreck: de aceea
gaby_shreck: intelegi?
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: am nevoie
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: de 1 zi 2
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: sa ma gandesc
gaby_shreck: ok
^Admin_Blaj^D!@Bol!q# ~: ce e de facut
gaby_shreck: nu e nicio problema
gaby_shreck: mai gandeste-te la chestiile ce ti le-am zis
gaby_shreck: dar auzi
gaby_shreck: baga id meu...sau scoatel de la ig...ca nuj
gaby_shreck: cred ca mi-ai dat ig
gaby_shreck: pe celalalt
gaby_shreck: eo_fitzosuxxx
gaby_shreck: baga-ma
gaby_shreck: ca stau mai mult pe ala

Pai dupa postul care lai facut mai sus eu ce incredere sa mai am Frate in tine esti de minune baiatule dupa cum ziceam...Ma mai gandesc si Astept si parerea colegilor mei si a Adminilor.....Si ca venind vorba Rubrica unban e facuta pentru cei care au luat ban pe nedrept si unbanul se mai face da intradevar si pt cod in unele situatii dar se ia in considerare vechimea jucatorului banat,comportamentul acestuia....etc
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
mitza

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 13/04/2009
Localizare : Roth - Germania

MesajSubiect: Re: unban mieee   Dum Apr 19, 2009 1:59 am

bel a scris:
...sa sti ca de 1000 de ori e mai bun fbh decat blajul...dar oricum...domnule...nu ma intereseaza daca ai incredere in mine...ca oricum chear nu am coade in pc....poti verificha...si sa sti ca mi-ai dat ban pt ca juca altcnv de la pc shi nu ma int. daca avea cod pt. ca eu stiu ca nu am fol. coade pe cs...asa ca putsin imi pasa daca ai incredere in mine...DAR am ziso si o zic: aia care au fol. cod nu au dreptul la o cerere?sau cum?ai facut cererea pt unban numai pt. cei care au injurat?...sau trebuie sa il faci pe admin sa capethe incredere in tine...infine...daca uh crezi ca asa se procedeaza...asta e;)mai sunt servere...pe care pot jucha...dar iti repet ca eu nu am fol. cod pe CS ...api nuj...poate o fost varumeu///da nu mai cont:-j...dar uh nu trebuia sa procedezi asa...cand ai vazut ca e acelasi ip...sa imi dai ban...ca am fost avut cod mai demult...trebuia sa imi faci poze sa vezi daca jokh corekt...

marsh k ai pureci, copil de 10 ani, de unde sa sti u ce e aia incredere ma??....sunte-ti belea ma....ce scuze sunte-ti in stare sa inventa-ti.....nu-i scoate nici un ban Marius, e vrajeala pe fatza....
Sus In jos
mitza

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 13/04/2009
Localizare : Roth - Germania

MesajSubiect: Re: unban mieee   Dum Apr 19, 2009 2:08 am

gaby_shreck: de pasti...
gaby_shreck: fa shi uh o fapta buna
gaby_shreck: sincer...
gaby_shreck: nu am mai vazut admini mai corektsi ca pe blaj
gaby_shreck: si e cel mai bun server

Laughing Laughing fapta buna.....crezi k Marius e Mos Craciun sau Iepurashul de Paste?? Laughing Laughing asta e tare.......milog si pupin***ist
Se vede comportamentul tau de aici ma si din post-ul celalalt....inainte ziceai: "sa sti ca de 1000 de ori e mai bun fbh decat blajul" si acum o dai la-ntors cu scuze si alea alea ... iti mai trebuie si Ban scos lol!
Sus In jos
SoL0

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/04/2009
Localizare : BLAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

MesajSubiect: Re: unban mieee   Dum Apr 19, 2009 2:48 am

pai o luat probabil si pe fbh ban si akm zice ca pe bj is cei mai corecti:)))....din partea mea poti sai scoti banu ca daca are cod ia ban iara....
Sus In jos
piano

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: unban mieee   Dum Apr 19, 2009 2:52 am

ma bel mai bine fate actor....ca ai talent la teatru Smile asta ii vrajeala de 2 parale
Sus In jos
yeye

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 27
Localizare : blaj..deocamdata

MesajSubiect: parerea mea..   Dum Apr 19, 2009 2:56 am

daca a putut minti atat ...va minti in continuare ... da no daca decizi sa il scoti si il vad cu cod nu mi greu sa-i dau ban.. tongue
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: pentru solo   Dum Apr 19, 2009 3:25 am

Eu stiu ca nu va e greu sa-i dati ban iara, dar va azigur ca jaoca foarte discret cu cod si stie sa-l foloseasca bine si unii dintre voi nu aveti acces la poze asa ca nu vreau sa ne ieie de fraier eu unu nu vreau sa-l scot ca e un mincinos si suntem in criza cu adminii, nu tot timpu sunt admini pe server.
Decizia finala Banul Ramane Si (Ce-l ce i la scos odata o sa afle dupa sarbatori cine e, va primi un mesaj privat ca avertizment il rog sa nu mai faca asta)Subiectul este inchis
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: ahahahahaahaha   Mar Apr 21, 2009 5:46 pm

Intradevar Solo,....Bel a luat ban si pe fbh de era atata de disperat de unban pe deasupra a vazut faptele bune ale lui IDM RazzSmile) cheers geek jocolor king si ce sa gandit....sa ma abureasca"Fa si tu o fapta buna de pasti"Smile) ca dadedade i-l scot si lui,asa de baiat bun No dar uite ca ca eu nu-s I: (|) M Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil rendeer alien affraid afro geek Smile Mai ales cu cei lipsiti de adevar si corectitudine. No

Topic inchis
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: unban mieee   

Sus In jos

unban mieee
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Unban-
Mergi direct la: