Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

unban GanTa

In jos 
AutorMesaj
bel
Vizitator

MesajSubiect: unban GanTa   Sam Apr 18, 2009 5:03 am

deci...1.IDM nu sunt Sara Jr. ma confunzi cu el...dar nu sunt el...imi e vecin . 2.diaboliq mi-a fost scos banul de atunci dar nu dau numele adminului care mi la scos....si sa sti ca asa a fost....poate mi-ai recunoscut u ip sau nu stiu
dar nu lucru e cert nu mi-au fost facute poze in acel moment si nu am vorbit vulgar...asa ca...nu cred ca am facut ceva...
si IDM Sara Jr. chear a luat ban pt cod...si nu cred ca acest sit pt unban este facut numai pentru cei care au injurat...si cei care au avut cod...cred ca au dreptul la o cerere...macar cu o conditsie:sa nu mai foloseasca wall...aim...etc.asa ca...daca putetsi sa imi scoatetsi benul...ca nu am gresit cu nimic...pur si simplu ma jucam si am luat ban in acel moment fara niciun motiv...nu cred ca am luat ban pentru killuri...2.nu cred ca am injurat.3.nu cred ca mi-a fost facuta vreo poza pentru a primi ban Permanent:|
IP:89.36.210.7
Sus In jos
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 34
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Re: unban GanTa   Sam Apr 18, 2009 5:19 am

cum ziceam tia fost facuta poza eram la tine in pc asa ca nu mai comenta vrei poza?zimi id sa te scot de la ignore sati trimit poza mah baiatule nu ma lua sau nu ne lua pe noi de prosti mai ales pe mine.Si banul tia fost scos da intradevar si apoi dupa cateva zile team prins eu iara pe server si team ban din nou dar acuma sal vad pe ala ce mai scoate banuri... Ca jos cu el.Cand am zis ca sunt cu Shocked pe toti am vb serios,asa ca banul i-ti ramane si sti de ce pentru ca jucai f discret cu cod si la alt admin dupa parerea mea iar fi f greu sa-si deie seama deci banul nu ti-l scot ca n-am incredere in tine.Banul ramane si treaba cu IDM ca te confunda asta e din cauza ca are multe pe cap baiatule nu doar Cs-ul dar 97% nu se inseala.Joaca pe fbh ca acolo e serveru pt codati nu aici
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro

unban GanTa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Unban-
Mergi direct la: