Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

adminii cand dau ban...ar trebui sa faca poze nu sa dea ban fara motiv...asa ar fi ...firesc...

In jos 
AutorMesaj
bel
Vizitator

MesajSubiect: adminii cand dau ban...ar trebui sa faca poze nu sa dea ban fara motiv...asa ar fi ...firesc...   Vin Apr 17, 2009 9:22 pm

motiv:am intrat pe server...si am facut 3 killuri...era diaboliq pe sv...si dupa 2 ture am luat ban fara niciun motiv...nu am injurat nu am fost codat...asa ceva nu se face...:"sh daca poti face cumva sa scoti banul...Neutral
ip:89.36.210.7
Sus In jos
SoL0

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 12/04/2009
Localizare : BLAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

MesajSubiect: Re: adminii cand dau ban...ar trebui sa faca poze nu sa dea ban fara motiv...asa ar fi ...firesc...   Vin Apr 17, 2009 10:57 pm

nu prea cred eu ca da diaboliq ban fara motiv
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
XP
Administrator

Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Re: adminii cand dau ban...ar trebui sa faca poze nu sa dea ban fara motiv...asa ar fi ...firesc...   Vin Apr 17, 2009 11:14 pm

asta este o poveste de Popa Beat Smile) cheers

Nu e bn sa minti in Vinerea Mare cat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
piano

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: adminii cand dau ban...ar trebui sa faca poze nu sa dea ban fara motiv...asa ar fi ...firesc...   Sam Apr 18, 2009 12:11 am

ma bel tu vrei sa zici ca diaboliq tio dat tie ban asa pe naspa...sigur o vazutt el ceva ca nu dadea asa numa
Sus In jos
IDM
Moderator

Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 16/04/2009

MesajSubiect: hehe   Sam Apr 18, 2009 1:23 am

Daca bine imi aduc aminte ip-ul (89.36.210.7) ...Bel... u ar trebui sa fi Veteranul(codatul) "Sara.Jr" si vii cu povesti de baiat nevinovat la nosotros lol! deci daca nu ma insel..si ii cum zic.. ai un singur motiv pt care ti s-a dat ban Very Happy Sarbatori fericite cheers
Sus In jos
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 34

MesajSubiect: ahahahaahahaha   Sam Apr 18, 2009 3:20 am

inca mai am poza frate nu tie rusine sa minti pai eu imi tin minte bine toate banurile si asa ca sa stie toti mai ales IDM ip-ul asta e ala la care am intrat in calculator cu teamviuweru si ce sa vad frate nu putea sa-si stearga codul din cauza ca era inca in cs am print-screenul facut.In ziua aia chiar am trimis poza la mai multi admini cu faza asta asa ca nu-mi veni mie mah baiatule cu abureli ca eu am dovezi pentru toti cand mai faceti cerere unban la banuri date de mine ganditiva inainte bine.... ca eu nu-s oricare admin sun "D!@Bol!q# -Omul Dreptati" ahahaahhahaah Smile)=))))) acuma serios....cum poti sa minti ca ai intrat pe server si ai luat ban pentru killuri:))=)).Mai repet odata ai luat ban ca am intrat la tine in calculator asa pe vitaza fara sa apuci sa iesi din cs si nu razbeai sa stergi codul ca tu inca erai in cs si atunci mi-ai zis ca numa ce ti lai downloadat si blabla, daca ai nevoie de poza sa-mi lasi id-ul Belule sa te scot de la ignore sa tio dau si tie cum iam mai dato si lui varuto ca lai pus sa intre pe mine sau ce-ti era ...sa te calmezi cu postu.Sarbatori Fericite cheers
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: adminii cand dau ban...ar trebui sa faca poze nu sa dea ban fara motiv...asa ar fi ...firesc...   

Sus In jos

adminii cand dau ban...ar trebui sa faca poze nu sa dea ban fara motiv...asa ar fi ...firesc...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SA:MP poze clanuri [RS]!!!
» VibePlay:GodFather [0.3x] 93.119.26.247:7777 Cel mai frumos server de Godfather din Romania cu staff profesionist, event-uri foarte interesante si activitati captivante. Va asteptam

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Unban-
Mergi direct la: