Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Model Postare Unban

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 33
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Model Postare Unban   Sam Apr 11, 2009 8:54 am

In aceasta subcategorie puteti face cereri de Debanare sau banare a anumitor persoane pe baza unei dovezi (demo/screenshot)

Intr-o cerere de unban trebuie sa mentionati ora cand ati fost banat , motivul pentru care ati fost banat, motiv in favoarea voastra pentru debanare , numele persoanei care v-a banat, si nu in ultimul rand ip-ul vostru.
Ne rezervam dreptul de a sterge topicul in caz ca acesta contine cuvinte jignitoare aduse la adresa adminilor/jucatorilor sau pur si simplu formulare inadecvata.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
XP
Administrator

Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Model Postare Unban   Mar Apr 14, 2009 10:14 pm

Nick : ~ShoCk Jr.~

Cand a primit ban : acuma un an zice el

Motivu : avea probleme cu lagu si tot intra si insista (asa zice el)

ip : 89.46.143.213

Rog admini sa verifice si sa Posteze daca e adevarat si nu a luoat ban pt. Cod.

Respect cheers
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Model Postare Unban   Mier Apr 15, 2009 3:14 am

Avea problema cu lagu ce sa gandit si el sa zica,lag in retea asta e duma deaia de 2 bani, se trezesc toti acuma cum sa facut forumul ca cineva mai tine evidenta banurilor date de acuma 1 an 2... banurile alea raman daca era la o adica se interesau pana acuma de unban ce sa gandit si el sa zica.Asta-i buna probleme cu lagu in retea si sa mai iei si ban permanent ma face sa rad sa zica numele la Adminul care la banat...daca era sa fi luata pentru asa ceva se interesa de unban de mai demult.Repet,Banul i-i Ramane nu se scoate
Sus In jos
pUMa

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 25
Localizare : Romania/Alba/Blaj/Ciufud

MesajSubiect: Re: Model Postare Unban   Mier Apr 15, 2009 5:48 pm

nume pUMa DIN CIUFUD

Am luat ban pentru ca cineva joaca CODAT pe server cu numele meu.

ROG admini sa-mi faca poze inainte sa-mi dea ban.

ip :89.46.143.152
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
hhh
Moderator

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 12/04/2009
Localizare : Undeva in Transilvania

MesajSubiect: Re: Model Postare Unban   Mier Apr 15, 2009 6:05 pm

pUMa a scris:
nume pUMa DIN CIUFUD

Am luat ban pentru ca cineva joaca CODAT pe server cu numele meu.

ROG admini sa-mi faca poze inainte sa-mi dea ban.

ip :89.46.143.152

Mnoa frate sa incepem cu inceputul ca vad ca ne iei peste picior. In primul rand spui ca joaca cineva cu numele tau pe server, bun, dar am o intrebare frate chiar de pe calculatorul tau joaca cu ip-ul tau? "[Admin:yeye Ban:pumA (89.46.143.152)Motiv:Wall]" Nu are rost sa ne minti, ca ip-ul nu poate sa ti-l foloseasca nimeni inafara de tine. In al doilea rand am sa ma interesez de banip-ul tau si am sa studiez doveziile daca exista. Am sa revin cu raspunsuri dupa ce studiez cazul. Va salut.
Sus In jos
pUMa

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 25
Localizare : Romania/Alba/Blaj/Ciufud

MesajSubiect: Re: Model Postare Unban   Mier Apr 15, 2009 7:47 pm

am zis k o jucat unu cu numle meu shi avea ip dinamic .de cate ori lo prins pe server io dat ban shi cand mo prins shi pe mine mio dat shi mie

shi ink ceva : Nu mio facut numeni poze,shi am cerut sa mi se faca poze

mo intrebat daca am ip dinamic,am zis k nu shi mio dat ban...Razz:P
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: imi vine sa rad cateodata   Mier Apr 15, 2009 8:05 pm

Puma sa sti ca si eu team banat de vreo 5 ori nu pe ip dinamic...si ce sati mai zic frate am intrat odata in odc la tine in calc si tiam gasit nspe mii de poze cu cod.Cum faceai...?nu trecea ceva timp iara te vedeam pe server cu alt ip dar nu dinamic de retea odata tiam si facut poze aveai aim.Din cate stiu eu despre tine esti unul dine cei care se ocupa cu prosti (programe de flod furaturi de macuri aiureli deastea copilaresti) odata team banat si pt amenintari, dar ce ma uimeste pe mine de ce atatea banuri date pe nickul puma vreao 10 au fost date pe ip fix daca nu si mai multe nu mai zic de cele 50 care au fost date pe ip dinamic. La banu tau trebe lucrat putin eu unu-l raman la decizia mea banul ramane am sa vorbesc si cu yeye adminul care tea banat dar din pacate acuma nu e online poate vede mai incolo cand intra,postul tau si-ti raspunde ea mai precis de ce ai luat ban.....
Sus In jos
yeye

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 27
Localizare : blaj..deocamdata

MesajSubiect: reeeeeeeeeee   Joi Apr 16, 2009 3:00 am

Cum ai tupeu sa intrii si sa zici k n-ai avut cod...Pe langa mine care am stat spectator special sa ma uit pe tine ... inclusiv aia din echipa ta ziceau ca ai cod.. Eu nu te cunosc deci nu pot avea nimic cu tine sa zici ca ti-am dat de altceva ... si daca stiai ca joaca unu codat cu numele tau de ce nu ai postat inainte sa zici ca u esti puma si este unu codat care joaca cu numele tau ... Parerea mea ramane aceeasi... ai avut cod .. daca nu eu nu iti dadeam ban fara motiv .. Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Model Postare Unban   

Sus In jos

Model Postare Unban
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Unban-
Mergi direct la: