Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum

Counter-Strike Blaj Ip Serverului:89.36.209.85:27015

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Va rog unban me

In jos 
AutorMesaj
3fan

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Va rog unban me   Dum Mai 10, 2009 10:47 pm

salut am primit ban intr-o seara pentru ca am vb urat.Promit ca pe viitor nu voi mai folosi cuvinet urat, jigniri sau injurii aduse oricaror player dar mai laes adminilor.va multumesc! ip-ul meu este: 94.52.226.182 o zi cat mai frumoasa! salutare!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
XP
Administrator

Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Blaj

MesajSubiect: Re: Va rog unban me   Lun Mai 11, 2009 1:03 am

daca ai primit ban pt. injuraturi trebuia sa fie dat pe Timp nu permanent

daca nu ne minti.... pirat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://csblaj.forumz.ro
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 34

MesajSubiect: 3fane sau sancel   Lun Mai 11, 2009 9:48 am

Admin: hhh Nick: Sancel (94.52.226.182) Motiv: wall (dovada demo) mah banul ti sa dat de adminul alin_yo22 motiv wall scrie clar prea tarziu pt unban am sa vb cu el sa vad daca mai are demoul dar ti sa dat de peste 2 saptamani banul:Rregula pt admini este daca in timp de 2 saptamani nu faci cerere unban adminul poate sterge dovezile din pc.... ai sa afli deseara raspunsul final am sa-i cer demoul sa vad daca-l mai are sa ma uit si eu peste el... deocamdata banul ramane
Sus In jos
3fan

MesajSubiect: in legatura cu acel unban   Mar Mai 12, 2009 9:09 pm

e adevart ca de peste 2 saptamani...dar am cautat pe net sa vadforumul si scria ceva de genul "blaj forum inchis" si am tot incercat sa aflu adevaratul forum dar nu am reusit; mai mult nu am mai intrat sa ma joc pentru ca am avut ceva de lucru; am zis joc din placere nu ma intereseaza deloc rank-ul, foarte adevarat ca eram susceptibil de wall dar era seara tarziu si ma plictiseam tare si trageam asa aiurea;pacat ca pana sa-l iau acel ban m-am inteles bine cu toti playerii adica sunt un player normal, nu umblu dupa topuri doar ca am mai fost jucat si cu alte ocazii pe blaj anu trecut si acum doi ani de asemnea am jucat. inteleg ca sunt reguli ce trebuiesc respectate si nu ma abat de la ele dar fiecare mai greseste... mai departe cum considerati voi...ok salut si numa bine! sper sa ne vedem pe server!
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: Raspuns Final   Vin Mai 15, 2009 3:33 am

m-am uitat si eu pe demo -motivul pentru care ai luat ban este Cod-Banul Ramane Subiect inchis
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: minciuniiiiiiiiiiiiiiii   Dum Mai 17, 2009 10:34 pm

3fan a scris:
salut sunt eu 3fan, am luat ban pentru coduri ce sanse mai exista sa joc si eu pe acest server?plz scoate-mi-l ca promit ca voi juca curat de acum incolo;sincer imi placea serverul si crede-ma mi-a parut rau pe urma cand am vazut ca nu mai pot juca;am zis am gresit chiar asa este de neiertat?cum sa iti demonstrez ca nu voi mai incalca nici o regula?am gresit imi cer scuze!vreau sa ma joc!!!sper sa ma intelegi!ms mult!sal!o zi frumoasa!ip-ul meu este : 94.52.226.182

Mai sus ziceai ca ai luat ban pentru injuriii mai da cat de prost credeti ca sunt?Banul iti ramane nici o sansa nu mai ai mai ales ca ai si mintit imi trimiti mesaj privat acuma?Repet Banul i-ti ramane
Sus In jos
3fan

MesajSubiect: inca ceva   Lun Mai 18, 2009 4:18 pm

scuze dar mi-a fost rusine sa recunosc nu ca am mintit!imi pare rau!numa bine!plz scoate-mi ban-ul.mersi!am incercat sa vad cum se vede prin zid ..ca mi-o dat unu un program si eram curios ca nu am mai vaz coduri niciodata!le-am si sters de tot!treci si tu peste asta acum!cum vrei, salut!
Sus In jos
XP
Administrator

Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Va rog unban me   Lun Mai 18, 2009 6:43 pm

crezi ca chiar asa se trece peste asta ? lol! lol!

Sa vedem ce zice Maestri !! king king

Aici este o regula !! cherry

COD = BAN PERMANENT
Sus In jos
3fan

MesajSubiect: raspuns!!!   Mar Mai 19, 2009 1:03 am

nu stiam regulile..asta nu ma absolva sa le incalc dar era aproape de mine orasul...(tveni) si tot auzeam ca intra de la mine din oras..cel putin intrau pe blaj si jucau...hai plz...scoate-mi-l! ca nu mai joc cu coduri am mai explicat!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Va rog unban me   

Sus In jos

Va rog unban me
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ai Venit Pe Counter-Strike Blaj Forum :: Counter Strike Blaj - Creeat de D!@Bol!q# :: Cerere Unban-
Mergi direct la: